Mistr elektrodílny

Přední světový výrobce techniky pro potravinářský průmysl by rád přivítal do svého týmu odborníka na slovo vzatého a slova i práce schopného. Jste vyzrálý a zkušený? Víte, že jste pro ostatní vzorem a že se od vás mohou učit? Dokážete své kolegy vyslechnout a podpořit?

Pracovní náplň:

  • řízení svěřeného úseku výroby (cca 15 elektrikářů)
  • kontrola provedené práce
  • dělení prací mezi jednotlivými pracovníky
  • tvorba časových norem
  • kontrola kvality práce
  • řešení technických problémů (práce v kolektivu, BrainStorming)
  • spolupráce s plánovačem výroby, OTK a konstruktéry, podřízen vedoucímu výroby
  • odpovědnost za dodržování standardů bezpečnosti
  • reporting za svěřený úsek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • zkušenost na podobné pozici (silná osobnost)
  • komunikativní osobnost
  • platná vyhláška č. 50 § 6 nebo vyšší
  • komunikativní znalost Aj nebo Rj či Nj vítána
  • řidičský průkaz sk. B
  • manuální zručnost, samostatnost
  • spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • vlastnost týmového hráče

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost dalšího odborného růstu
  • příjemný kolektiv spolupracovníků
  • možnost stravování s příspěvkem firmy
  • rozmanitá pracovní činnost
  • 25 dní dovolené
  • třináctý plat
  • příspěvek na PP či ŽP
  • zvýhodněný mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky)

Místo pracoviště:

Valtice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.