Markeťák / markeťačka

Pro našeho klienta, zpracovatele bylin, výrobce a prodejce čajů a koření, nositele dobré nálady a vztahů, hledáme markeťáka či markeťačku, který se bude moci plně realizovat a využít všech svých znalostí a dovedností a chutě a citu pro marketing.

Pracovní náplň:

- kreativně si poradíte při překladu textů z němčiny do češtiny
- budete psát články, texty, nadpisy, rozhovory
- budete hlavním korektorem časopisu
- přijdete se spoustou vlastních nápadů
- zapojíte se do dalších marketingových on-line i off-line aktivit

Požadujeme:

- marketing je vaše radost, ale máte také již znalosti a dovednosti
- umíte dobře německy a výborně česky
- komunikace vás prostě baví, ale nemusíte být nutně showman
- máte kreativní duši

Nabízíme:

- skvělý tým nadšených a zapálených kolegů, kteří pomohou a podpoří
- jedinečné produkty
- firemní benefity

Místo pracoviště:

Čejkovice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.