Manažer projektu

Staňte se součástí mezinárodní společnosti, která se díky svým zajímavým projektům v oblasti mezinárodní dopravy a telekomunikací podílí na rozvoji a výstavbě moderní infrastruktury. Hledáme Manažera projektu/produktu.

Pracovní náplň:

  • Řízení projektu od okamžiku předání nadřízeným do jeho dokončení, včetně koordinace a realizace jednotlivých částí
  • Sestavení programu projektu po stránce časové, technické, finančních i lidských zdrojů, navazujících akcí
  • Vedení a budování interakce mezi zákazníkem a dodavatelem
  • Analýza získaných informací ze strany zákazníka a zakomponování těchto poznatků do dalšího vývoje vztahu se zákazníkem

Požadujeme:

  • Zodpovědnou a systematickou osobnost s velmi dobrými prezentačními dovednostmi a vyjednávacími kompetencemi
  • Zkušenost s řízením projektů, budováním zákaznických vztahů a s obchodem
  • Orientaci v prostředí mezinárodních firem a jejich procesů
  • Zkušenost v oboru dopravní telematiky a národních zákaznických systémů výhodou
  • AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Práci na HPP v mezinárodní společnosti a možnost podílet se na důležitých projektech
  • Zázemí malé společnosti a další profesní rozvoj
  • Pracoviště v moderní budově v srdci Prahy
  • Hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště:

Praha

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.