Manažer gastronomického centra

Pomáháme našemu klientovi najít takovou osobnost, na kterou se bude moci spolehnout, je zodpovědná, samostatná a pomůže tak k hladkému chodu gastrocentra. Je Vám tato oblast blízká a jste zároveň osobností s manažerskými schopnostmi? Rádi se s Vámi potkáme.

Pracovní náplň:

  • Hledáme spolehlivého kolegu do našeho kolektivu, který bude zodpovídat za svůj tým a nebude se bát za něj postavit.
  • Hledáme kolegu, kterému záleží na spokojenosti zákazníka a dobrých vztazích s našimi partnery.
  • Hledáme kolegu s přehledem v hygienických a bezpečnostních předpisech a zároveň s ekonomickým myšlením.
  • Hledáme kolegu, kterého baví jídlo!
  • Hledáme tedy hlavně kolegu, na kterého se budeme moci spolehnout, který se bude podílet na bezproblémovém fungování svěřeného pracoviště a dokáže si poradit i s nepříjemnými situacemi, které nastat mohou.

Požadujeme:

 a očekáváme snad to, co každá firma: spolehlivost, smysl pro zodpovědnost, schopnost vést tým, řidičský průkaz a ochotu cestovat v rámci regionu

Nabízíme:

  • Stanete se součástí firmy, kde budete mít příležitost uplatnit své vlastní myšlenky a nápady, podílet se na různých aktivitách.
  • Za dobře odvedenou práci, dostanete odpovídající odměnu a možná i něco navíc.
  • Budete se pohybovat v moderním prostředí s moderními technologiemi a poznáte i prostředí našich partnerů.

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.