Liferay Developer / Architect

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti IT, hledáme specialisty Liferay.

Pracovní náplň:

  • Konfigurace portálů a jejich rozšiřování formou hooků
  • Zaměření na skutečné Enterprise aplikace, řešení dle konkrétních požadavků buď jako plný custom vývoj nebo nad produktem Liferay portálů
  • Nasazení Liferay z architektonického pohledu

Požadujeme:

  • zkušenost v oblasti vývoje webových aplikací a portálů
  • zkušenost s vývojem nad J2EE
  • přehled o technologiích a frameworcích: JPA (Hibernate), Spring, JavaScript
  • zkušenost s vývojem portletů
  • zkušenost s některými FE technologiemi, kompatibilními s Liferay: JSF, Spring MVC, Vaadin, AlloyUI, Bootstrap
Pro pozici architekta:

  • pokročilou znalost Liferay na úrovni navrhování portálových řešení
  • konfigurace, Hooks, Liferay CMS/DMS, Workflow, custom struktury obsahu, vizuální témata
  • přehled o dostupných portletech, aplikování patchů

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již 16 let
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům. Díky tomu, že realizujeme i nové projekty „na zelené louce", nejsme svázáni s historickými technologiemi a můžeme stavět na moderních technologiích a přístupech
  • kvalitní HW i SW vybavení
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí středně velkého teamu
  • podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení – více informací na Cleverlance FB stránkách
  • kanceláře v severní části Brna v dobré dostupnosti MHD, na kole (máme vlastní kolárnu) a parkování v dosahu
  • příjemné pracovní prostředí v budově s vlastní kantýnou a skvělé restaurace v blízkém okolí
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.