LEAN specialista

Pro mezinárodní společnost z oblasti automotive hledáme pracovníka na pozici LEAN specialista.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za implementaci a zlepšování principů Lean
  • plánování, provádění a evidence 6S / 3S auditů
  • organizace školení a vedení Workshopů
  • zodpovědnost za normování jednotlivých kroků na montážních linkách
  • návrhy na zlepšování procesů
  • účast při interních a certifikačních auditech ISO TS 16949, EMS14 001, ISO 50001

Požadujeme:

  • min 2 roky zkušenost z podobné pozice
  • znalost metod a principů Lean
  • praxi v automotive
  • zkušenosti z oblasti výroby nebo zprcování plastů výhodou
  • NJ, nebo AJ
  • znalost práce na PC – MS Office
  • komunikativnost, výborné prezentační schopnosti, samostatnost
  • asertivita, odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci v moderním pracovním prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 13. plat dle hospodářských výsledků
  • celou řadu benefitů (stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity)

Místo pracoviště:

okres Vyškov

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti