Key Account Manager (AJ/NJ)

Našim významným klientem je společnost zabývající se komplexním servisem v oblasti podpory a prodeje in-store designu, marketingu, vývojem a výrobou. Hledáme schopného kandidáta na pozici Key Account Manager (AJ/NJ)

Pracovní náplň:

  • Spolupráce se stálými zákazníky a vyhledávání nových příležitostí, udržování dlouhodobých vztahů
  • Plánování a dodržování strategických cílů, podíl při jejich vytváření
  • Zahraniční cesty spojené s domlouváním obchodních kontraktů
  • Činnosti spojené s obchodem – zajišťování kvality, efektivity, plánování
  • Tvorba cenových nabídek

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Zkušenost v oblasti prodej, poradenství, komunikaci se zákazníkem
  • Znalost anglického/německého jazyka a schopnost vést jednání, další jazyk výhodou
  • Strategické myšlení, orientaci na výsledek
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Spolupráci s prestižními klienty a celosvětově známými značkami
  • Kreativní a různorodé aktivity
  • Smysluplnou práci s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • Přátelský kolektiv, kvalitní zaškolení v oboru

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.