JavaScript game developer

Pro našeho klienta, přední slovenskou společnost se sídlem v Bratislavě, zabývající se vývojem online herních systémů, hledáme do týmu šikovného JavaScript game developera.

Pracovní náplň:

  • psaní v jazyce JavaScript a jeho optimalizace
  • aktivní participace na vývoji dané hry
  • spolupráce s ostatními členy týmu: vývojáři, grafiky, testry a herními producenty
  • vývoj a rozvíjení nové unikátní platformy

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost JavaScript
  • schopnost psaní „clean kódu“
  • kreativní myšlení s „otevřenou hlavou“
  • kreativita v grafickém designu a vizualizacích
  • zkušenosti ve vývoji her, aplikací nebo reklamy

Budeme rádi, když budete také mít:

  • zkušenost s ActionScript3
  • zkušenost s TypeScript
  • zkušenost s Version Control Systém (např. TFS, Git, SVN)
  • zkušenost s PIXI.js, Create.js, TweenMax
  • znalost WebGL a Canvasu
  • zaujetí v novějších HTML a CSS
  • zkušenost s OOP a designovými vzory

Nabízíme:

  • zaměstnání v nově se rozvíjející divizi v rámci etablované společnosti
  • přátelský a zkušený kolektiv
  • přístup k nejnovějším frontend technologiím
  • přístup k nejnovějším mobilním technologiím
  • přístup k nejnovějším metodám vývoje
  • možnosti získání vývojových certifikací

Místo pracoviště:

Bratislava

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.