IT INFRASTRUCTURE SPECIALIST – BRQ

Chceš zakotvit v globální IT firmě s nekorporátním nastavením a dynamickým kolektivem, denně hledat řešení pro zapeklité úkoly, přicházet s inovacemi, spolupracovat na globálních projektech? ==> Čti dál, možná hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň:

Náplň Tvé práce budou tvořit základní tasky jako:

  • management ticket queue
  • monitoring infrastruktury
  • change implementation
  • incident management
  • troubleshooting

Zapojení do globálních projektů, komunikace v angličtině na denní bázi, služební cesty do zahraničí a rozmanité vzdělávací aktivity nenechají Tvou touhu po rozvoji bez odezvy.

Požadujeme:

Směrů pro specifické zaměření máme několik.

BACKUP & STORAGE SPECIALIST

  • Netapp, Veeam, Backup Exec, Powershell (případně pokročilá znalost MS Windows serverů a AD prostředí a motivace se specializovat na Backup/Storage oblast).
  • Tvou misí bude chránit servery a data ve firmě. Budeš se věnovat archivaci dat, troubleshootingu a správě prostředí. Zde najdou uplatnění Tvé znalosti serverových OS na Windows bázi a Active Directory. Zkušenosti s Linux-based OS a NetAppem budou pro Tebe velkou výhodou. Ve své práci budeš využívat Powershell skripty a vychytávky svých zkušených kolegů, kteří Ti budou vždy po ruce.
DATABÁZE ADMINISTRATOR

  • SQL, MS SQL, MS Windows servers, Powershell, T-SQL.
  • Na této pozici se budeš věnovat administraci firemních databází, které jsou hostovány na systémech Microsoft SQL a Oracle. Tvým denním chlebem bude Database Management Service, resp. péče o kompletní životní cyklus databází/databázových serverů: instalaci a konfiguraci databázových serverů, vytváření a konfiguraci databází, migraci databází, monitoring, zabezpečení, patch management, řešení problémů, údržbu, zálohování a obnovu databází.
WINTEL & CITRIX SPECIALIST

  • MS Windows servery (2012/2016/2019), Citrix, AD a doménové služby, Powershell, SCCM nebo WSUS.
  • Jako člen Winteláckého týmu budeš mít v gesci údržbu a vývoj služby Wintel zahrnující operační systémy, jejich aktualizace a zabezpečení, zavádění softwaru, monitorování OS a automatizaci. V Tvé kompetenci bude také podpora a rozvoj firemních služeb Citrix po celém světě.

Nabízíme:

  • Občerstvení a jóga přímo na pracovišti
  • Benefit karta, multisport karta a stravenková karta
  • Pracovní cesty do zahraničí
  • Teambuildingy a firemní akce
  • Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru
  • Profesní rozvoj + rozmanitá školení, kurzy, certifikace dle výběru
  • Penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Fixní mzda s pravidelnými bonusy a meziročním navyšováním
  • Moderní kancelář v srdci Brna
  • Firemní parkování nebo ekologický bonus při jeho nevyužití

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.