IT Analytik

IT procesy Vám nejsou cizí, znáte databázové systémy a máte analytické myšlení? Chcete se stát nepostradatelnou součástí velkých a zajímavých projektů? Máme pro Vás připravenou pozici IT Analytika.

Pracovní náplň:

Co u nás dělá takový analytik IT?
  • řeší obsahovou a logickou stránku jednotlivých dílčích úloh v rámci IT projektů
  • konzultuje s uživateli jejich požadavky, které pak formuluje, dokumentuje a formalizuje
  • řeší procesní modely, analýzy, návrhy a optimalizaci podnikových procesů
  • definuje funkcionalitu a další součásti zadání pro řešení specializovaných aplikací
  • zpracovává projektové a uživatelské dokumentace
  • vytváří dokumentaci pro vývojáře – s detailním popisem chování aplikací v různých situacích, s popisem jejich integrace do ostatních systémů, apod.
  • komunikuje napříč dvěma světy – je spojnicí mezi zadavatelem, projektovým manažerem a vývojáři, resp. dodavatelskou firmou
  • hledá i externí zdroje a navrhuje inovace SW společnosti
  • orientuje se na hledání řešení a na výsledek
  • umí jasně komunikovat se zadavateli a transformuje požadavky do technických specifikací funkčnosti
  • rozumí potřebám zákazníka a dokáže identifikovat a popsat skutečné potřeby i přesto, že nebyly hned na začátku jasně popsány

Požadujeme:

Očekáváme od analytika IT, že:
  • zná analytické metody a nástroje
  • má zkušenosti s řízením projektů a dokáže určovat priority
  • zná konkurenci a umí ji analyzovat
  • se umí dorozumět anglicky
  • zná SQL
  • se nebojí komunikovat a umí prezentovat sebe, produkt i firmu
  • se nezalekne řešení konfliktů a vyjednávání v rámci dohodnutých principů
  • má buď SŠ a minimálně 5 let praxi na pozici ANALYTIK
  • nebo má VŠ a minimálně 1-3 roky praxe na pozici ANALYTIK

Nabízíme:

Práce u nás nabízí:
  • zajímavou a různorodou činnost v oblasti IT
  • spolupráci na nových produktech společnosti
  • mladý a odborně zdatný tým
  • nekuřácké prostředí

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.