IT administrátor

Hledáme nového kolegu na pozici správce sítě do stabilní společnosti s tradicí, která se zabývá výrobou a prodejem voňavého a zdravého artiklu.

Pracovní náplň:

  • Správa výpočetní techniky (tiskové a komunikačních zařízení – SW/HW)
  • Uživatelská podpora zaměstnancům společnosti
  • Administrace a spolupráce na vývoji ERP systému
  • Technická podpora skladu a prodejny

Požadujeme:

  • Znalosti z oblasti IT (pozice vhodná i pro absolventy)
  • Zájem o online technologie, mobilní aplikace
  • Zkušenosti s procesy z výrobní firmy (výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • ŘP skupina B – aktivní řidič
  • Ochota vycestovat do zahraničí (příležitostně)

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv menší organizace
  • Odbornou pomoc a zaškolení
  • Profesní růst
  • Slevu na firemní produkty
  • Příspěvek na stravování
  • 13. plat
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Čejkovice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.