HR Konzultant/ka

Co se Vám vybaví, když se řekne "HR Konzultant"? Jak asi vypadá jeho pracovní den? HR Konzultant je člověk, který naslouchá, udržuje si přehled o aktuálním dění, zajímá se o personalistiku (personalistika nejsou jenom pohovory :) ) a dokáže druhým pomoci. Jedná s firmami i kandidáty, hledá nejlepší cestu, jak vzájemně propojit obě strany. Plánuje, analyzuje, komunikuje, používá zdravý rozum. Poznáváš se? Rádi se s Tebou potkáme.

Pracovní náplň:

  • spolupráce s firmami a řešení jejich personálních požadavků (nábor, vzdělávání, poradenství)
  • organizace výběrových řízení - inzerce, pohovory, testování, výběr vhodných kandidátů
  • příprava a plánování vzdělávání
  • nezbytná administrativa

Požadujeme:

  • zájem o personalistiku (praxe není nezbytně nutná, vše potřebné Vás naučíme)
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz
  • spisovný a srozumitelný projev

Nabízíme:

  • práci v centru Brna s dobrou dostupností
  • zázemí malé firmy
  • odbornou pomoc a zaškolení
  • možnost podílet se na zajímavých projektech

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.