HR konzultant junior - do malé firmy s velkým srdcem

Zajímá tě práce s lidmi a pro lidi? Chceš poznávat nové firmy, jejich práci, firemní kulturu, požadavky a možnosti, jak s nimi spolupracovat? To vše u nás můžeš! Personalistika, vzdělávání a poradenství – tím vším se zabýváme. Pomůžeme Ti se dále rozvíjet a zlepšovat se v mnoha oblastech - jako je komunikace, vyjednávání, plánování, vedení vlastních projektů, rozvoji kreativity a znalosti lidských povah.

Pracovní náplň:

Co Tě čeká na pozici HR konzultant v Brněnské personalistice

  • Být v denním telefonickém, případně osobním kontaktu s klienty a zjišťovat jejich požadavky, aktivně získávat nové klienty
  • Organizovat a realizovat výběrová řízení – inzerci, vyhledávání, pohovory, testování, výběr a doporučení vhodných kandidátů
  • Vytvářet návrhy a zajišťovat realizaci vzdělávacích akcí na míru klientům
  • Spolupodílet se na personálně-poradenské činnosti pro klienty
  • Vést nezbytnou agendu spojenou s předchozími činnostmi

Požadujeme:

Co musíš znát a umět

  • Mít zájem o personalistiku a HR a touhu se v této oblasti rozvíjet
  • Pracovat samostatně, spolehlivě, zodpovědně a dotahovat věci do konce – tým Ti pomůže, ale výsledek musíš mít v hlavě Ty
  • Být držitelem platného řidičského průkazu sk. B a nebát se ho použít – občas sednout za volant a přijet za klientem
  • Na jednáních s klienty a při výběrových řízeních umět přepnout do spisovného jazyka a reprezentovat firmu
  • Umět si poradit se základními programy na PC a vyznat se na sociálních sítích

Nabízíme:

Co je skvělé na práci v BP

  • Sídlíme v centru Brna kousek od Čáry
  • prostorné kanceláře vybavené novým nábytkem sdílíme 2-3 kolegové
  • Jsme malý tým cca 8 lidí, pomáháme si, protože víme, že každý má silné stránky v jiné oblasti
  • Máme flexibilní začátek a konec pracovní doby (ale jinak 40hodinový pracovní týden)
  • Za realizované projekty a dotažené zakázky dostáváme peníze navíc
  • Dostáváme příspěvek na dopravu a k dispozici máme i služební elektrokoloběžku – ta se v brněnské džungli hodí
  • Naše vedení je otevřené novým podnětům a podporuje iniciativu, takže až se u nás rozkoukáš můžeš realizovat i vlastní nápady
  • Největší benefit je možnost se rozvíjet profesně. Kromě možnosti vzdělávání je k dispozici i profesní mentor a osobní kouč

Pokud Tě těch několik vět o nás zaujalo, pošli nám životopis a pár slov o sobě a já Ti obratem odpovím, nebo zavolám.

Jan z BP Teamu

Místo pracoviště:

Brno, Údolní 11

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.