HR generalist/účetní (2v1) v Hustopečích

Baví tě práce s lidmi? Chceš mít práci, kde si mozek odpočine díky různorodosti pracovní náplně? Pokud máš zkušenosti z HR anebo účetnictví (ideálně oboje – v libovolném poměru), jsi náš člověk!

Pracovní náplň:

Hledáme do týmu člověka, který se zhostí například:
  • Zpracování přijatých faktur (xFlow), bankovních výpisů a cestovních náhrad
  • Vedení personální agendy zaměstnanců
  • Přípravy mzdových podkladů
  • Komunikace se státními orgány (OSSZ)
  • Výpočtů dohadných položek pro bonusy a nevyužitou dovolenou

Požadujeme:

Nový přírůstek by měl:
  • Mít SŠ vzdělání s maturitou ekonomického či humanitního směru
  • Mít vlastní řidičský průkaz (sk. B) a aktivně jej užívat
  • Být zvyklý na práci s MS office
  • Znát účtování v SAPu
  • Hovořit anglicky tak, že se domluví (hlavně přes maily)
  • Výhodu, pokud by měl k tomu všemu zkušenosti ze mzdové účtárny a praxi ze zahraniční společnosti

Nabízíme:

Náš vděk pocítíš tak, že
  • Dostaneš práci na hlavní pracovní poměr
  • Začínat a končit pracovní den budeš moct flexibilně
  • Budeš mít nárok na roční bonus
  • Využiješ stravenky za 110,- (ty platíš jen 5,-)
  • Posuneš svou angličtinu díky kurzu během pracovní doby (1x v týdnu)
  • Dovolenkovat budeš celkem 5 týdnů
  • Při všech narozeninách a večírcích budeš slavit s námi

Místo pracoviště:

Hustopeče

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.