Finanční účetní

Naším klientem je česká společnost působící v oblasti účetnictví, daní a auditu přes 20 let. Díky svému rozvoji nyní rozšiřuje svůj tým a rád by v něm uvítal třeba Vás.

Pracovní náplň:

  • kompletní vedení účetnictví klientů společnosti (NE mzdy)
  • zpracovávání účetních uzávěrek, reporting, DPH, tvoření účetních sestav
  • komunikace s klienty a se zástupci klientů
  • příprava podkladů a spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického zaměření
  • praktickou, ale i teoretickou znalost vedení účetnictví- praxe nejlépe ve firmě podobného typu (účetní/daňová kancelář)
  • komunikativní znalost AJ, případně NJ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office, účetní programy)
  • časovou flexibilitu (zejména v první polovině měsíce)

Nabízíme:

  • zázemí zavedené a stabilní české společnosti, spolupracující se zahraničními klienty
  • pružnou pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pracoviště v centru Brna – snadná dostupnost
  • jazykové vzdělávání a vzdělávání v oboru (novelizace)

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.