Energický stavbyvedoucí do moderní společnosti

Dýcháte pro stavařinu? Máte na svém kontě úspěšné projekty a hledáte si vlídné prostředí pro seberealizaci a další rozvoj v oboru? Pokud ano, čtěte dál! Pro našeho klienta, menší ale silnou moderní stavební společnost, která se zabývá realizaci a řízením kompletních dodávek staveb pozemního, průmyslového a občanského charakteru pro veřejný, komunální a soukromý sektor, hledáme posilu na nově otevřenou pozici stavbyvedoucího.

Pracovní náplň:

  • na nabízené pozici budete samostatně řídit různorodé stavební projekty
  • komunikovat s investorem, dodavateli, veřejnoprávními orgány
  • aktivně spolupracovat s mistrem, přípravářem a účastníky výstavby
  • kontrolovat dodržování stanovených limitů, legislativních vyjádření a povolení staveb
  • podílet se na koordinaci provozu na staveništi
  • dohlížet na finanční stránku věci
  • vést příslušnou dokumentaci

Požadujeme:

  • absolvoval/a jste SŠ/VŠ v oboru pozemního stavitelství
  • máte minimálně dvouletou praxi na obdobné pozici
  • ovládáte MS Office a BuildPower na pokročilé úrovni
  • jste aktivní řidič/ka - sk. B
  • je pro Vás samozřejmostí nést za svou práci zodpovědnost
  • máte pro-týmového ducha a umíte šikovně zorganizovat práci sobě a ostatním
Výhodou bude pokud:

  • ovládáte AutoCad

Nabízíme:

  • zázemí silné moderní společnosti
  • šéfa, na kterého se můžete spolehnout
  • stabilní přátelský kolektiv
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon
  • notebook
  • stravenky
  • teambuildingy ve sportovním duchu
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

Místo pracoviště:

Brno a okolí

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.