EHS Specialist/ Technical Support

Pro našeho klienta, globální firmu, která vyrábí produkty pro výživu zvířat, hledáme akčního kolegu na pozici. Stanete se součástí týmu podporujícímu zdraví našich zvířat a funkční komunity pro životní prostředí, zdraví a bezpečnost. Budete pracovat v prostředí, kde jsou spolupráce a respekt hlavními prioritami. Pokud máte správné zapálení pro kvalitně odvedenou práci, jste to právě Vy, koho hledáme.

Pracovní náplň:

  • klíčová role při řízení a podpoře agendy EHS a to jak místních požadavků v celém závodě společnosti, tak při zavádění globálních úkolů do místních podmínek
  • aktivní zapojení do globálních i místních EHS projektů
  • spolupráce s interními i externími specialisty v oblasti životního prostředí, zdraví a bezpečnosti
  • návrhy, zlepšování a implementace procesů a postupů, tvorba směrnic
  • proškolování kolegů především z týmu výroby a skladu
  • spolupráce s údržbou, koordinace inspekcí výrobních a nevýrobních zařízení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (Bc./Mgr.) v oboru zemědělství, veterinárního lékařství, biotechnologie, bezpečnosti potravin, krmiv apod.
  • 3 - 5 let zkušeností s agendou EHS, ideálně v nadnárodní výrobní společnosti
  • znalosti z oblasti štíhlé výroby Lean, 5S
  • znalosti z oblasti bezpečnosti práce
  • znalost angličitny
  • ŘP, MS Office

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • zajímavou výši odměn
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené k odpočinku
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • užijete si firemní akce

Místo pracoviště:

Hustopeče

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.