Dispečer - pracovník HelpDesku

Česká společnost zabývající se stravovacími a platebními systémy hledá kolegu na pozici dispečer – pracovník Help Desku.

Pracovní náplň:

Dispečer u nás:
  • zajišťuje rychlé řešení problémů při provozu produktů – (tj. systémů vyvíjených naší firmou)
  • je zodpovědný za dálkový servis (přebírá požadavky, vede jejich evidenci v IS a předává úkoly) a za řešení reklamací a požadavků
  • spolupracuje s realizačními a servisními pracovníky, s pracovníky kontroly kvality (testery) a s obchodníky
  • pracuje s platebními a identifikačními systémy, které jsou postaveny na OS Windows XP, Windows7, Windows server 2008/2012 a databázi MS SQL 2008 /2012

Požadujeme:

Náš nový dispečer by měl:
  • mít odborné znalosti v oblasti IT dle aktuální technologie firemních produktů a prostředků pro testování
  • mít minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru (elektro, IT) nebo praxi v oblasti programování (místo je vhodné i pro VŠ absolventy oboru IT)
  • znát základy MS SQL (pokročilost je výhodou)
  • bez potíží a vstřícně komunikovat se zákazníky
  • být orientován na řešení problémů
  • oplývat analytickými schopnostmi, důsledností, samostatností, zodpovědností a týmovostí
  • chtít udržovat a rozšiřovat své vzdělání
  • (výhodou) mít zkušenost ze zákaznické linky v oblasti IT a znát WWW služby

Nabízíme:

Práce u nás znamená:
  • zajímavou a různorodou práci v oblasti IT
  • práci s novým produktem společnosti
  • možnost rychlého odborného růstu
  • mladý a odborně zdatný tým
  • standardní benefity
  • spravedlivé ohodnocení
  • nekuřácké prostředí
  • nástup dohodou

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.