CONTROLLER a ADMINISTRÁTOR (m/ž)

Pro našeho klienta, vedoucí výrobní společnost ve svém oboru hledáme uchazeče na pozici CONTROLLER a ADMINISTRÁTOR (m/ž)

Pracovní náplň:

* Údržba a aktualizace kmenových dat.
* Zřizování přístupu a udělování práv uživatelům.
* Globální koordinace komunity key userů (management změn, implamentace aktualizací,...).
* Koordinace systémových modifikací, uvolňování změn a čištění databáze.
* Příprava a provádění online školení.
* Příprava a implementace změn u tarifů, sazebníků, nákladů atd.
* Účast při implementaci nových projektů.
* Úzká spolupráce s týmem FI&CO v mateřském závodě.

Požadujeme:

* SŠ/VŠ obory ekonomie, management, IT nebo podobného zaměření.
* 2 - 3 roky zkušeností v controllingu nebo IT oddělení výrobní společnosti.
* dobrá znalost MS Office a databázových systémů.
* zkušenost s IS FACTON nebo SAP výhodou.
* VÝBORNÁ znalost angličtiny slovem i písmem PODMÍNKOU, znalost němčiny výhodou.
* Schopnost pracovat samostatně, analytické myšlení.
* výborné komunikační a organizační schopnosti.

Nabízíme:

* Pružnou pracovní dobu
* Dovolenou 6 týdnů
* Příspěvky na stravování
* Rozsáhlý program vzdělávání
* Příležitostně možnost home office

Místo pracoviště:

Okres Třebíč nebo Brno - město

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.