Manažer v oblasti IT testování – pobočka rakouské spol.

Rozjeď svůj vlastní tým v oblasti automatizovaného testování! Hledáš práci s angličtinou, kde bys využil dosavadní praxi s testováním a mohl u toho hodně cestovat po Evropě. Sedí? Tak to rozhodně čti dál! Rakouská společnost zakládající pobočku v Brně hledá parťáka na manažerskou pozici.

Pracovní náplň:

Co tě vlastně na takové pozici čeká?
  • Hlavně hodně cestování (Rakousko, Švýcarsko, Německo…)
  • Komunikace v Aj/Nj
  • Tvorba a vedení vlastního týmu
  • Základna ve fungl nových kancelářích v centru Brna
  • Vysoké benefity – jako kompenzace za časté cestování
  • Bonusy, firemní akce, atd.
  • Slušné peníze

Požadujeme:

Chceme tě mezi sebe pokud:
  • Máš angličtinu aspoň na C1
  • Jsi vzdělaný v technickém oboru, nebo máš tolik praxe, že se studiu vyrovná
  • Programování ovládáš na pokročilé úrovní a máš i zkušenosti s projekty
  • Umíš bravurně s Javou nebo C#
  • Ti nejsou cizí testovací nástroje Selenium nebo Appium
  • Máš aspoň 2 roky praxe s manuálním testováním
  • S automatizovaným testováním nebo s vývojem ses už také spřátelil
  • MS Office bereš jako automatiku a základ k práci
Ostatní kandidáty strčíš do kapsy, jestliže navíc:
  • Hovoříš německy
  • Umíš i jiné programovací jazyky
  • Znáš Tosca, HP ALM a další platformy
  • Máš zkušenost se SAPem

Nabízíme:

  • Hodně cestování (Rakousko, Švýcarsko, Německo…)

Místo pracoviště:

Brno, Evropa

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.