C++ a Python vývojář

Jsi srdcem a duší IT? Hledáš smysluplnou práci, výsledky které jsou vidět ve světě? Pro našeho klienta, dynamickou a perspektivní společnost zabývající vývojem světově unikátního zabezpečovacího systému hledáme profesionála s odbornou znalostí C++ a Pythonu, který bude pracovat na vývoji back-endové části serveru (Linux).

Pracovní náplň:

  • budeš se aktivně podílet na vývoji back-endové části serveru za použití C++ a Python
  • zabývat se konfigurací sítí LAN/WAN a protokolů
  • těsně spolupracovat s týmem zkušených programátorů

Požadujeme:

  • jsi odborník na vývoj serverů C++ a Python v systému Linux
  • máš dobrou znalost sítí LAN/WAN, protokolů TCP/IP a síťových technologií
  • snadno se domluvíš anglicky
  • jsi týmový hráč
Výhodou budou:
  • znalost DB, SQL
  • zkušenosti s verzovacím systémem GIT

Nabízíme:

  • tvůrčí práci v kolektivu mladých motivovaných kolegů
  • příjemné, uvolněné, neformální prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • home office dle potřeby
  • sick days
  • teambuildingy
  • možnost krátkodobého ubytování v případě relokace

Místo pracoviště:

Praha

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.