Business Development Manager

V zastoupení našeho klienta, stabilní společnosti, která působí v oblasti prodeje nábytku hledáme uchazeče na pozici Business Development Manager

Pracovní náplň:

  • Kompletní zákaznický servis pro svěřenou skupinu zákazníků z oblasti nábytkářského průmyslu
  • Komunikace se zákazníky, řešení operativních problémů, dodávky, zpoždění, apod.
  • Pravidelný reporting obchodních výsledků a statistik vedení společnosti
  • Spolupráce na přípravě prodejních plánů, výhledů a na celkové strategii prodeje
  • Spolupráce se závody při řešení poptávek
  • Příprava nabídek, spolutvorba kalkulací jak pro stávají tak i pro nové zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Jednání se zákazníky v tuzemsku i v zahraničí
  • Koordinace projektů a prodejních požadavků interně směrem do výroby, nákupu, jakosti, apod.

Požadujeme:

  • Znalost Aj na komunikativní úrovni
  • Předpokladem základní technické znalosti (čtení výkresové dokumentace, prvotní kalkulace…)
  • Praxe v oboru
  • Spolupráce při zavádění nových výrobkových řad
  • Řidičské oprávnění

Nabízíme:

  • Dobré platové podmínky
  • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • Zajimavé benefity
  • Školení a profesní růst
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Třebíč

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.