Asistent/ka daňového poradce nebo auditora

Naším klientem je česká společnost působící v oblasti účetnictví, daní a auditu již téměř 25 let. Nyní hledá do svého týmu nového člověka na pozici Asistenta daňového poradce nebo auditora, která/ý bude spolupracovat s daňovým poradcem a auditorem na zakázkách pro různé klienty této společnosti a která/ý bude mít zájem na sobě dále pracovat a posunout se třeba časem na pozici daňového poradce nebo auditora.

Pracovní náplň:

  • účast na daňových a auditních zakázkách
  • spolupráce při účetním a daňovém poradenství
  • součinnost při zpracování daňových přiznání a sestavování účetních závěrek klientů
  • příprava podkladů pro daňové kontroly
  • podílení se na poskytování auditních služeb klientům
  • dle zájmu i možnost vedení malého účetnictví pro získání praxe
  • postupné získávání zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost účetní a daňové problematiky
  • praktická znalost účetnictví výhodou
  • organizační schopnosti, důslednost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, ochotu dále se vzdělávat
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost AJ, případně NJ výhodou

Nabízíme:

  • zázemí zavedené a stabilní české společnosti, spolupracující se zahraničními klienty
  • další profesní a odborný rozvoj
  • pružnou pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pracoviště v centru Brna – snadná dostupnost

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.