Asistent(ka)

Personálně poradenská společnost se sídlem v srdci Brna přijme do svého přátelského týmu posilu na pozici asistent(ka). Baví tě připravovat materiály a prostory na školení? Máš rád(a) osobní a telefonický kontakt s lidmi? Zajímá tě, jak funguje personalistika v praxi? Líbí se ti, když můžeš kvůli práci vyrazit z kanceláře na vzduch či na projížďku firemním autem? Pak rozhodně čti dál!

Pracovní náplň:

  • Vkládání životopisů do databáze
  • Vyhledávání uchazečů dle zadaných kritérií
  • Vyhodnocování testů a dotazníků
  • Vítání klientů a hostů
  • Pomoc při organizaci školení: chystání materiálů, občerstvení a zasedací místnosti
  • Administrativní podpora
  • Účast na pravidelných poradách a zápis reportu
  • Péče o firemní automobily

Požadujeme:

  • Svou povahou zapadneš do našeho veselého a kreativního týmu
  • Budeš mít VŠ vzdělání (můžeš ještě studovat)
  • Oplýváš smyslem pro humor a žádnou srandu si nebereš osobně
  • Máš řidičák a nebojíš se ho použít

Nabízíme:

  • Práci ve společnosti v dlouholetou tradicí
  • Získání zkušeností s HR
  • Pracovní dobu podle tvých časových možností
  • Pracoviště v centru Brna
  • Jako bonus – úžasný tým, se kterým se nudit nebudeš!

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.