Analytik / Technical Product Owner

Pro našeho klienta, dynamickou a rychle rostoucí českou IT společnost se sídlem v Brně, hledáme kolegu na pozici analytika IT.

Pracovní náplň:

  • vymýšlet a dokumentovat kreativní technická řešení business problémů
  • komunikovat se zákazníky, product ownery a vývojovými týmy
  • připravovat zadání a komunikovat jej dovnitř vývojovému týmu
  • vést technické diskuze s vývojovým týmem ohledně způsobu realizace požadavků
  • pomáhat udržovat produktový backlog (příprava, psaní user stories, prioritizace)
  • spolupracovat na tvorbě produktových roadmap a plánování rozsahu nasazení

Požadujeme:

  • vystudovanou SŠ nebo VŠ IT zaměření
  • ovládání alespoň jedenoho programovacího jazyka
  • znalost principů OOP a návrhu SQL databází
  • zkušenosti s životním cyklem SW
  • schopnost používat nástroje TFS a Enterprise Architect

Nabízíme:

  • tvůrčí a samostatnou práci s moderními technologiemi
  • možnost seberealizace a podporu Tvého rozvoje
  • příjemné, neformální prostředí
  • vlídný kolektiv a individuální přístup ke všem našim kolegům a kolegyním
  • flexibilní pracovní dobu
  • parkování v areálu
  • širokou škálu benefitů

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.