Account manager

Máte zájem pracovat v úspěšné firmě a rozšířit tým šikovných odborníků? Česká firma zabývající se velkoobchodním prodejem kancelářského sortimentu hledá zkušeného obchodního manažera, který se bude starat o portfolio klientů z Čech. Pokud cítíte, že je ve vás potenciál, který je třeba zužitkovat, máte obchodnickou mysl a je ve vás dravost - čtěte dál.

Pracovní náplň:

  • akvizice - vyhledávání obchodních příležitostí na tuzemském trhu
  • udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími klienty
  • tvorba a správa cenových nabídek
  • uzavírání obchodních případů
  • identifikace klíčových potřeb zákazníka

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti s B2B obchodem
  • znalosti MS Office, MS excel na pokročilé úrovni
  • týmového hráče
  • komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost vyjednávat, přizpůsobit se novým situacím
  • schopnost vytvářet a udržovat nové vztahy
  • aktivně využívané řidičské oprávnění sk.B
  • výhodou je znalost kancelářských produktů, případně IT sektoru

Nabízíme:

  • zázemí dynamické a zavedené firmy s více než 20letými zkušenostmi
  • přátelskou atmosféru s týmovým duchem
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domu, ale i pražské kanceláře
  • motivující ohodnocení s ohledem na dosažené výsledky
  • mobilní telefon a osobní automobil i k soukromým účelům
  • firemní lekce angličtiny

Místo pracoviště:

Čechy, zázemí na pobočce v Praze

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.